O firmie

Giga została utworzona w 1998r. w celu świadczenia usług z zakresu elektryki i energetyki.
Swoją działalność rozpoczęła jako Giga Instalacje i Pomiary Elektryczne i Energetyczne Robert Dąbrowski. Specjalizowała się wówczas w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrycznych, takich jak: stacje transformatorowe, roboty kablowe, rozdzielnie główne SN i NN, instalacje wnętrzowe, a także w przeprowadzaniu wymaganych przepisami badań i pomiarów.
W marcu 2002 roku firma uległa przekształceniu w Giga Sp. z o.o. i jednocześnie poszerzyła profil wykonywanych usług. Do dotychczas oferowanych, dodano dział ogólnobudowlany, koncentrując działalność na generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych i publicznych.

GigaLogo(bez tła)małe2

Spółka posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską, doświadczoną grupę pracowników, wykonujących zlecenia na placu budowy oraz specjalistyczny sprzęt zmechanizowany.
Świadcząc usługi ogólnobudowlane Giga kładzie nacisk na terminowość, rzetelność i fachowość. Jednak, przede wszystkim, dokłada wszelkich starań, aby usługi w 100% spełniały oczekiwania i wymagania inwestora oraz przyszłych użytkowników obiektów.
Wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych potwierdzają liczne referencje i rekomendacje udzielone przez inwestorów. 
Zobacz nasze Realizacje

Zarząd i Dyrekcja Firmy

mgr inż. Robert Dąbrowski
Prezes Zarządu
Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa o numerze ewidencyjnym: MAZ/IE/6669/03. Posiadacz uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych nr Wa-327/02.
Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej oraz Studiów Menedżerskich dla Inżynierów (MBA) w Akademii Leona Koźmińskiego.
Od roku 2002 Prezes Zarządu i współwłaściciel firmy Giga Sp. z o.o.
W latach: 1998 - 2002 właściciel firmy Giga Instalacje i Pomiary Elektryczne i Energetyczne Robert Dąbrowski.
 

Vice

mgr Jolanta Dąbrowska
Wiceprezes Zarządu
Specjalistka z zakresu kadr i księgowości.
Abslowentka Wydziału Matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego.
Od 1998 pracownik oraz współwłaścicielka firmy, a od roku 2009 Wiceprezes Zarządu.
 
 

mgr inż. Grzegorz Kubiak
Dyrektor Techniczny
Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów o numerze ewidencyjnym MAZ/BO/0651/10. 
Od roku 1982 posiadacz uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (nr ST-310/82).
Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej.
Inżynier o wieloletnim doświadczeniu. Szef licznych inwestycji na terenie calego kraju, w tym ponad 50 hal sportowych i przemysłowych, między innymi w Warszawie, Legionowie, Jasieńcu, Otwocku, Karczewie i Sokołowie Podlaskim.
Wieloletni współpracownik firmy Giga, a od roku 2014 jej Dyrektor Techniczny.