Przemysłowe

Budynek Produkcyjno - Magazynowy wraz z portiernią i łącznikiem w Sokołowie Podlaskim

Inwestycja na terenie czynnego zakładu produkcyjnego w Sokołowie Podlaskim. Konstrukcje obiektu wykonano z elementów strunobetonowych, monolitycznych i stalowych w okładzinach z płyt warstwowych. Wykonano pełen zakres sieci i instalacji sanitarnych, elektroenergetycznych, elektrycznych i teletechnicznych, jak również prace wykończeniowe, m.in.: posadzki przemysłowe, wykończenia ze stali nierdzewnej oraz zagospodarowanie terenu. Inwestycja zrealizowana pod rygorami jakościowymi: ISO oraz HACCP. Budowa w oparciu o gotową dokumentację jak również projekty własne.

Budynek Produkcyjno – Magazynowy w Jarosławiu

Przedmiotem zadania było wykonanie rozbudowy zakładu o pomieszczenia produkcyjne w głównym ciągu służące do konfekcjonowania wyrobów. Rozbudowa (c.a. 3450m2) była realizowana w konstrukcji stalowej ocynkowanej w obudowie z płyt warstwowych z podłogami żywicznymi z kontrolą temperatury we wszystkich pomieszczeniach, w zależności od funkcji w przedziale -5°C - +12°C.

Budynek magazynowo – mroźny w Ustce

Budowa nowych pomieszczeń magazynowo – mroźnych, ciągów komunikacyjnych oraz infrastruktury technicznej na zlecenie P.U.H. PSB Paweł Święcki dla Krajowej Izby Producentów Ryb w Ustce. Nowa mroźnia jest w stanie przechować blisko 1200 ton mrożonych ryb.

Ferma Tuczu Trzody Chlewnej w Pieckach

Inwestycja polegająca na wykonaniu siedemnastu budynków fermy tuczu trzody chlewnej oraz budynku biurowego z pomieszczeniami laboratoryjnymi na zlecenie P.U.H. PSB Paweł Święcki dla Agro Sokołów Sp. z o. o. w Pieckach. Budynki wykonane w konstrukcji stalowej z wypełnieniem ścianami murowanymi, z pokryciem dachu z płyt warstwowych.

Magazyn Wyrobów Gotowych, Wydział Rektyfikacji w Żyrardowie

Seria inwestycji realizowanych w latach 2003 – 2006 dla jednego z największych producentów alkoholi w Polsce. W ramach wieloletniej współpracy wykonano: magazyn spirytusu destylatu zbożowego, magazyn dobowego spirytusu, ogrzewany magazyn wyrobów gotowych, rozbudowę budynku działu handlu zagranicznego, halę magazynowo -przemysłową z kotłownią gazowo – olejową o wydajności 12T pary/godzinę. Prace prowadzono na postawie własnych projektów z uzyskaniem wszystkich opinii, pozwoleń i zatwierdzeń, jak i gotowej dokumentacji. Łączna kubatura zrealizowanych prac wyniosła ok 33 630m3.

Budynek Produkcyjno – Magazynowy w Tarnowie

Inwestycja polegała na rozbudowie budynku produkcyjnego wraz z przebudową pod nowy ubój wołowy oraz przebudowie pomieszczeń po starym uboju wołowym na linię koszerowania wyposażony w instalacje: amoniakalną, wodno-kanalizacyjną, sprężonego powietrza, wentylacji mechanicznej i inne instalacje technologiczne.

Budynek usługowo – handlowy w Pruszkowie

Inwestycja polegająca na budowie nowego obiektu o funkcji usługowo – handlowej w Pruszkowie na potrzeby dynamicznie rozwijającej się firmy Grupa Fachowiec, oferującej artykuły wyposażenia wnętrz.

Budynek Magazynowo - Składowy z częścią socjalną we Wrocławiu

Inwestycja polegała na budowie budynku magazynowo składowego w konstrukcji żelbetowej z płatwiami stalowymi, wykonana w technologii lekkiej obudowy z płyt warstwowych. W całej części magazynowo – składowej zastosowano chłodnictwo z systemem rejestracji i monitorowania temperatur wraz z mroźnią. Budynek administracyjno-socjalny połączony łącznikiem, wykonany został w technologii tradycyjnej z witryną aluminiowo-szklaną.